O Nas

Od 1998 roku z pasją angażujemy się w branżę piekarniczą, importując i montując używane piece piekarnicze renomowanych marek z zagranicy. W 2003 roku rozpoczęła się nasza współpraca z firmą Wachtel. Od tego czasu niezmiennie zajmujemy się montażem oraz obsługą serwisową urządzeń tej właśnie firmy.

W 2009 roku poszerzyliśmy naszą działalność, wprowadzając do oferty taśmy do załadunków chleba. Kolejnym krokiem było rozwinięcie oferty w 2012 roku, kiedy to zaczęliśmy produkować taśmy transportowe do maszyn piekarniczych i cukierniczych. W 2018 roku otworzyliśmy sklep online, w którym oferujemy części do maszyn piekarniczych i cukierniczych oraz wyposażenie do piekarni.

W 2023 roku pragniemy przedstawić Państwu nasz nowy projekt – Czysty Wypiek+. Projekt ten zakłada nasz dalszy rozwój w branży piekarniczej, głównie skupiając się na dostarczaniu specjalistycznych tekstyliów do piekarni oraz pasów transportowych do maszyn piekarniczych. Nasza nieustanna praca i dążenie do rozwoju sprawiają, że jesteśmy obecni na rynku od ponad dwóch dekad, dostarczając najwyższej jakości produkty i usługi dla branży piekarniczej i cukierniczej.

tasmy-do-dzielarki-bulek